Special

Péče

Vítejte

Naše služby

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Důkladná, a přesto velmi šetrná péče o pokožku obličeje a dekoltu s okamžitými pozitivními výsledky. Umíme se postavit akné, růžovce, lupénce a dalším kožním neduhům.

PERMANENTNÍ MAKE-UP

Jsme skutečnými profesionály na dlouhotrvající a přirozené tetování obočí, rtů a očních linek. Rádi Vám pomůžeme vypadat stále upraveně a také získat na sebejistotě.

OŠETŘENÍ PŘÍSTROJEM IPL

Neinvazivní ošetření, díky němuž jsme schopni na základě správného nastavení vlnových délek omladit pleť, ošetřit pigmentační skvrny nebo trvale odstranit nežádoucí chloupky.

NEHTOVÁ MODELÁŽ

Provedení přirozené manikúry a nehtové modeláže jde u nás ruku v ruce s intenzivním ošetřením pokožky této velmi namáhané oblasti těla.

MASÁŽE

O ztuhlé tělo se postaráme pomocí nadstandartních masáží zdravotního i relaxačního charakteru, které Vás osvobodí od bolesti a dovolí se dokonale uvolnit.

LIFTING ŘAS

Umožňujeme očím dosáhnout dokonale okouzlujícího pohledu za využití inovativní metody tvarování a barvení vlastních řas.

RADIOFREKVENČNÍ OMLAZENÍ

Bezbolestné ošetření pleti, se kterým lze dosáhnout viditelných výsledků v oblasti anti-age jako je vypnutí pokožky, vyhlazení vrásek nebo odstranění jizev a hyperpigmentací.

LÍČENÍ

Make-upem s minerálními pigmenty podtrhneme Vaši přirozenou krásu pro jakoukoli příležitost. Od plesu, svatby až po ateliérové focení nebo běžné denní líčení.