O nás

Eva Teplá

Jmenuji se Eva TEPLÁ. Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu v Pardubicích. Pracovala jsem na Gynekologicko-porodním oddělení ve Vrchlabí. V roce 1993 jsem absolvovala studium na soukromé škole obor kosmetické služby. V průběhu mé soukromé praxe jsem dokončila certifikaci v oborech vizážistika, zdravotnicko-kosmetické přístroje, ingredience v kosmetických přípravcích.

Jana Havlíčková

Jmenuji se Jana HAVLÍČKOVÁ. Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu v Praze. Pracovala jsem jako rehabilitační setra ve Vrchlabí. V roce 1995 jsem absolvovala Institut profesionální kosmetiky v oboru kosmetické služby. V průběhu mé soukromé praxe jsem dokončila certifikaci v oborech manikúra, modeláž nehtů, vizážistika, ingredience v kosmetických přípravcích.

Jana Kühnelová

Jmenuji se Jana KÜHNELOVÁ. Vystudovala jsem Obchodní akademii v Hradci Králové. Pracovala jsem jako manažerka v kosmetické firmě. V roce 1996 jsem absolvovala studium na soukromé škole obor kosmetické služby. V průběhu mé soukromé praxe jsem dokončila certifikaci v oborech vizážistika, ingredience v kosmetických přípravcích, lifting řas.